Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

W ile czasu wbiję 35 i zarobię na fms'a PL


MrMarcinMarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, mam pytanie w ile czasu wbiję ten upragniony 35 lvl zaczynając od samego początku bez IS? Jutro wyruszam do szpitala, cały dzień wolny, drugi najprawdopodobniej też. I się zastanawiam czy mi się opłaca. Oczywiście po drodze robiłbym wszystkie misje itd.

13759664181.jpg




' To czysty hip-hop, co będzie trwał wiecznie,

Masz tylko moment by go poczuć, więc spiesz się

Prawdziwy hip-hop, co będzie trwał wiecznie.

Do zobaczenia wkrótce u ciebie w mieście! '

Opublikowano

Pomagałem Ci z kamermodem więc pewnie na nim będziesz expil :P smiało w tych dwóch dniach się wyrobisz.

Opublikowano

Pomagałem Ci z kamermodem więc pewnie na nim będziesz expil :P smiało w tych dwóch dniach się wyrobisz.

Nie nie, Kamer był do moda na Pandorkę :p Na PLu boję się, że jednak mogą mnie zbanować. A jak zarabiać dopóki nie dobiję tego 35? :p

13759664181.jpg




' To czysty hip-hop, co będzie trwał wiecznie,

Masz tylko moment by go poczuć, więc spiesz się

Prawdziwy hip-hop, co będzie trwał wiecznie.

Do zobaczenia wkrótce u ciebie w mieście! '

Opublikowano

35 wbijesz raz dwa, ale na fmsa trochę będziesz musiał polatać i pozbierać :) Metki w m1, medale w lochu małp, rybki albo drop broni w m3 na przekletych :)

OsoInternational.jpg

Opublikowano

Spokojnie wyrobisz się w 3-4 dni. 

Z poziomem jest o wiele łatwiej niż z fms-em, ale to i tak nie stanowi żadnego problemu.

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie nie, Kamer był do moda na Pandorkę :P Na PLu boję się, że jednak mogą mnie zbanować. A jak zarabiać dopóki nie dobiję tego 35? :P

Ja za każdym razem na 30lvl łowiłem rybki. To chyba najlepszy pomysł na totalny start.

3183514217139531243468.png
Opublikowano

35 Wbijesz bez problemu w jeden dzień i nie musisz no-life'ić ;p dużo czasu na to nie poświęcisz ,na fms'a powinieneś jak się sprężysz w ten sam dzień lub drugi

Najlepszy ślepy mnich na EUNE, były challenger w s3 Strzeżcie się "krula" lasu

leesinacolythe.png

Ex-Challenger Player (TOP 23 EUW)

Opublikowano

35 lvl wbijesz dość szybko , w 1 -2 dni gry, natomias żeby zarobić na FMS będziesz trochę wicej czasu potrzebował.

Polecam bić metki w m1 , łowić ryby , albo połazić po lochu .

Opublikowano

Jest event świąteczny, wiec radziłbym Ci na nim się dorobić. Szkaty dropiac 5+h dziennie dużo wydropisz.

 

35lv wbijesz w jakieś 5h.

Opublikowano

Jak Wy wbijacie w 5h 35 lvl? 

Ja jak grałem jakieś 2 lata temu to nie dało rady w tydzień wbić. . . 

Jakbym pomógł, to liczę na +   xD 

Opublikowano

Wbicie 35 lvl: 2 dni

 

expowiska:

0-11 = M1 

Robisz EQ na +4 ( Miecz i zbroja jak najwyżej się da )

11-15 = zaprzysiężone w M1 lub na początku mapy w M2,

16-25 = Dzikusy ( możesz próbować robić lepsze EQ ale najlepiej poświecić ten czas na expienie)

26-35 Orki na początku mapy / Pustynia początek ( przy okazji możesz fajnie zarobić na ulepszaczach ;) )

 

W miarę sił, możesz brać większe grupy itp.

 

EQ tak jak mówię +4 powinien wystarczyć ale im większe tym lepsze.

 

 

Co do fms, to na około 20-26 lvl chodź na besty.

Lepiej samemu zrobić fms, jeżeli potrzebujesz go na "już".

 

Pozdrawiam

Opublikowano

30 poziom to ja wbijałem 2 dni więc 35 poziom spokojnie zrobi w 2 dni,a co do FMS,to już zależy od szczęścia możesz łowić,lub dropić KU.


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

Opublikowano

Ze 2-3dni to maks potem ogarniasz eq tak jak ci up podpowiedzial z mozliwie jak najwiekszym plusem i albo lowisz albo dropisz ku albo idziesz na medale do lochu . Wez pod uwage ze teraz eventy i latwiej jest zarobic

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...